Markéta Procházková
Zdroj: TV Nova/ Instagram
Další slavné dítko

GRATULUJEME: Markéta Procházková z Tvojí tváře se stala maminkou! Jaké jméno s manželem vybrali?

4. 9. 2018

Na Nově už diváci mohou sledovat pátou řadu Tvojí tváře. Vzpomínáte si ale ještě na tu úplně první? Účastnice této řady, krásná Markéta Procházková (32), se teď stala poprvé maminkou!

8 fotek
Loni v září se Markéta Procházková vdala za bývalého tanečníka Davida Schimmera, o takřka chvíli později otěhotněla, a dnes? Miminko je na světě! Známá muzikálová zpěvačka a hvězda první řady Tváře porodila syna.

Markéta však dokázala porod dlouho tajit. Chlapeček přišel na svět už v pátek 24. srpna. Přírůstkem do rodiny se pochlubila až teď a rovnou prozradila, jaké svému prvnímu potomkovi vybrali jméno. Je to Teodor!

Fanoušci Tvojí tváře na Markétu, která se kromě muzikálu živí také jako učitelka hudební výchovy, vzpomínají nejčastěji díky jejímu vítěznému vystoupení, kdy to na pódiu rozjela v přestrojení za fenomenální německou kapelu Scooter. Jen málokdo by tenkrát řekl, s jakou vervou a odhodláním se tahle drobná brutnetka zhostí tak obrovské výzvy. Teď ji ale už čeká úplně jiná role, a to role maminky.

Autor: bin

Diskuze