Karel Gott
Zdroj: Mediafax
Slavíkovo zlato v hrdle mělo namále

Gott se zlobí, při koncertu mu šlo o zdraví!

Témata / Karel Gott
Aktualizováno 3.12. 2012 10:32

Karel Gott (73) se zlobí málokdy, a když, tak jen mezi svými nejbližšími. Tentokrát ale dává najevo svůj hněv veřejně. Proč? Musel zpívat v podmínkách, které ohrožovaly jeho zdraví!

Na poslední koncert na olomouckém stadionu Mistr jen tak nezapomene. Když totiž do haly dorazil na zkoušku, bylo v ní jen 11 stupňů Celsia, tedy taková zima, že to ohrožovalo jak jeho a jeho vystoupení, tak i diváky.

Zpěvák je na své hlasivky velice citlivý, a pokud by nastydl, byla by to pro něj katastrofa. Situace se bohužel nezlepšila ani během zkoušek, a večer naštvané diváky musel Gott svými hity rozehřívat ve třináctistupňové "lednici".

"To, co se nám stalo v Olomouci, je výrazem nejhlubší arogance nejen ke všem účinkujícím, ale především ke všem divákům, kteří si na Karlův koncert zakoupili vstupenky," vyjádřil se k šokujícímu selhání pořadatelů Gottův tajemník Jan Adam na svém Facebooku. "Pokud hokejový klub Olomouc nejen v zimním období pronajímá olomoucký Zimní stadión na prestižní kulturní akce podobným způsobem, dělá tím městu Olomouc tu nejhorší možnou reklamu. Fakt o to smutnější, že obří transparent u stropu stadionu hlásá: 'Provoz Zimního stadionu financuje město Olomouc'," dodává.

Gott samozřejmě své věrné zklamat nechtěl, a ti to ocenili. "Každý jiný by odešel a Olomouc by musela najít náhradní termín nebo vrátit lidem peníze. Kája tím, že neodešel, ukázal jaký je formát a že má své přátele opravdu rád," je jen jedna z mnoha děkovných reakcí na jeho stránkách.

ČTĚTE TAKÉ:

Karel Gott s Ivankou: Pořád jako milenci!

Chřipka a rýma: 20 osvědčených domácích receptů

Autor: mac

Diskuze