Gerard Depardieu - 1
Zdroj: isifa.com
Gerard Depardieu
Hot News byl to vážně jen pot?

Tlusťoch Depardieu propotil v Moskvě i židli! Na tohle žádný deodorant nestačí

2. 7. 2013

Gérard Depardieu mohl po tiskové konferenci na filmovém festivalu v Moskvě ždímat oblečení. Herec se v průběhu představování svého filmu neuvěřitelně zapotil. Že by i po tolika letech zapůsobila nervozita?

Gerard Depardieu se poslední dobou v Rusku objevuje čím dál častěji. V minulosti mu dokonce prezident Putit nabídl občanství po tom, co se herec několikrát nechal slyšet, že není spokojený s politickou situací ve Francii, Gérard nakonec jeho nabídku dokonce přijal. Tentokrát byl uveden jako host na filmovém festivalu v Moskvě, kde představil film Rasputin, ve kterém hraje hlavní roli. 

Gerard Depardieu

Zdá se, že v prostorách, kde tisková konference probíhala, buď selhala klimatizace nebo herec začal doplácet na svou tloušťku. Gérard totiž během chvíle propotil nejen téměř celou košili, ale pot si nestíhal utírat ani z čela. Velkou hlavu si z toho ale nedělal, nešetřil úsměvy a svým humorem bavil přítomné.

Gerard Depardieu

Depardieu jen pár dní před tím navíc musel čelit dalším nepříjemnostem. Právě v Moskvě se stal účastníkem automobilové nehody. Do jeho Mercedesu nabouralo vozidlo Taxi. Hercovi se naštěstí nic nestalo a dokonce se prý nechal vyfotografovat s policisty.

Gerard Depardieu

 

Test antiperspirantů: Potíte se? Víme, který vás nejlépe ochrání a nezanechá bílé stopy!

Netradiční způsoby, jak bojovat s pocením 

Skvrny od potu už tě trápit nemusí 

Pomoc, potí se mi nohy

Autor: bar

Diskuze