George a Amal Clooney - 1
Zdroj: Profimedia
Tak to je pecka!

NATĚŠENÝ OTEC: Amal Clooney vyrazila manželovi dech! Její těhotenství je opravdu výjimečné

Věčný mládenec George Clooney razantně mění životní styl, jeho klidné popíjení kávy nahradí plenky a pláč. Nyní někdo konečně prozradil intimnosti o těhotenství jeho ženy. Na jaké pohlaví se mohou manželé těšit a co ještě lékaři prozradili?

7 fotek
George Clooney (55) se konečně dočká potomstva. Se svou krásnou ženou Amal (39) očekávají rovnou dvojčata. O pravdivosti těhotenství se dlouho spekulovalo. Informaci nyní potvrdila moderátorka Julie Chen (47) během pořadu The Talk. Také informovala o tom, že se nejspíš dočkají dívky i chlapečka!

George není jedinou celebritou, která se těší na příchod dvojčat. Očekává je také exotická zpěvačka Beyoncé (35), která svou fotkou s odhaleným břichem ovládla sociální sítě. Postarší Clooney všechny mile překvapil, když se na stará kolena oženil s nádhernou právničkou Amal.

Hercovi přátelé jásají štěstím. Podle jejich slov je jeho žena učiněný poklad. Nejspíš mají pravdu. Inteligentní právnička je totiž jedinou ženou, která George přiměla k založení rodiny. Přejeme všem hodně štěstí!

Autor: Beat

Diskuze