Originální způsob
Zdroj: Instagram
Mňam!

GENIÁLNÍ NÁPAD: Tímto originálním způsobem propašujete jídlo kamkoliv!

Někam je zakázáno nosit vlastní jídlo, abyste si jej museli koupit na místě za trojnásobně větší cenu než vedle v supermarketu. Tyto tři teenagerky už to přestalo bavit, a tak vymyslely vlastní způsob, jak nad tímto zákeřným obchodním tahem vyzrát!

4 fotky
Osmnáctiletá Priscilla a její kamarádky se chystaly do kina, chtěly si ale během představení užít i nějaké to občerstvení. Jelikož se ale do kina nesmí nosit vlastní jídlo a pochutiny, které se prodávají na kase, jsou třikrát dražší než v obchodě, přišly s originálním nápadem, jak svačinku na promítání propašovat.

Využily toho, že jsou holky a vše schovaly pod své oblečení. Proč to obsluze nepřišlo divné? Protože předstíraly, že jsou těhotné! Doma si každá na své ploché bříško přilepila půlku melounu a v kině už vše jen rozbalily a mohly vesele konzumovat přinesenými lžícemi! Ke svačině ale neměly jenom meloun, do vydlabané díry schovaly také další cukrovinky.

O svůj povedený příběh se podělily na Twitteru a ihned si získaly spoustu fanynek, které napsaly, že to zkusí taky! Jediným problémem bylo, že v kině nebyly odpadkové koše, kam by se daly vyhodit zbytky. Dívky tak nechaly melouny na sedačkách a musela je uklidit obsluha (ponechme stranou, že nikomu nepřišlo divné, že na film šly tři těhotné dívky a z kina odcházely s plochými bříšky). Jeden z rozhořčených uvaděčů si to nenechal pro sebe a naopak na svůj Twitter nahrál fotografii bordelu, kterů zůstal po nezodpovědných dívkách. I díky tomu, že jejich příběh získal takovou popularitu, je mohl dohledat a vynadat jim!

Autor: mkr

Diskuze