Mladík šetří za parkování
Zdroj: Profimedia
Má za ušima

ŠÍLENÝ NÁPAD: Mladík vymyslel, jak snadno ušetřit za placené parkování! Tohle nikdy nedělejte

Devatenáctiletý TJ Azodeh zveřejnil způsob, jak parkovat na placeném parkovišti, nezaplatit ani korunu a přitom se nemuset bát, že vám milý policajt nasolí mastnou pokutu. Asi si neuvědomuje, že si i tak zahrává se zákonem...

Mladík, který pochází z amerického Houstonu, prozradil na internetu naprosto praštěný nápad, jak ušetřit a nemuset mít strach, když své auto zaparkujete na místě, kde jsou parkovací automaty. Není nutné si něco nalhávat, peníze za parkování považuje asi většina lidí za vyhozené, ale tenhle způsob šetření, zdá se býti spíše nešťastný. Posuďte sami!

Zvláště v centrech větších měst nechá člověk za parkování pěkných pár desítek, neli stovek korun. Pokud tedy narazí na místo, kde se zaparkovat dá a nejsou tak například modré zóny jako v Praze. Nyní ale zpět k jeho nápadu.

JT se totiž rozhodl, že se o svůj nápad podělí s celým světem. Jak to tedy dělá? Když chce parkovat na placeném parkovišti, aniž by si koupil parkovací lístek, a zároveň se nemusel obávat pokuty od strážníka, řeší to tak prostě, až je to geniální - za stěrač si nalepí starou pokutu, aby tam pěkně držela, a jde si po svých. Kdyby náhodou přišel policista, vidí, že řidič auta sice neměl parkovací lístek, ale pokutu už vyfasoval. Byla by tedy hloupost vypisovat další!

Ač to zní na první dojem jako parádní způsob, jak ušetřit, měl by se každý zamyslet, jestli mu to za to stojí. Většina z vás asi dojde k názoru, že ne. Kvůli drobným nemý smysl porušovat zákon. Ono odhalit starou pokutu není pro policisty zase tak těžký úkol!

Autor: bin

Diskuze