Ondřej Baumrukr - 1
Zdroj: Instagram
Bude mít respekt?

Gay Ondra promluvil o své šanci vyhrát Robinsonův ostrov: Řekněme si to na rovinu...

Už 5. února startuje na TV Nova druhá řada reality show Robinsonův ostrov! Proto je čas se postupně seznámit se všemi soutěžícími. Tohle je Ondra, který se netají svou přízní k mužům.

9 fotek
Ondřej Baumrukr (31) se na první pohled rozhodně nezdá. Je to pořádný kus chlapa, jehož hruď i tvář zdobí pořádný porost! A tak by málokoho napadlo, že zrovna on je gay. Někteří lidé mají vůči lidem s odlišnou sexuální orientací stále předsudky, ale většina už ví, že na tom nic špatného není. A tak se Ondra nebál hned přiznat, že žije osm let v registrovaném partnerství s cizincem!

Nelze ale přehlédnout, že má tento „opičák“ nějaké to kilo navíc. Sám si toho je dobře vědom, a tak se zamyslel nad tím, jakou má asi šanci na výhru na Robinsonově ostrově takový kus chlapa. „Pojďme si říct na rovinu, že nejsem žádná vyhublá modelína, ale pořádnej kus samce, co má necelý dva metráky. I tak mám dost kuráže na to, letět na Filipíny a porvat se o výhru s dalšímu 18 soupeři, kteří jsou mladší, starší, hubenější, nebo vysekanější. Co myslíš, mám i tak šanci, je porazit?“ napsal Ondra na sociální síť k fotce, na které měl loni v létě slušných 138 kilo živé váhy.

A co dalšího o Ondřejovi zatím nevíte? je vedoucím zákaznického servisu, žije v Soběkurech a kromě cestování ho baví také tanec a zpěv. A co mu bude na ostrově chybět nejvíce? Přece jídlo! Bude proto zajímavé sledovat, jestli se díky nedostatku jídla podaří Ondrovi shodit přebytečná kila! Co myslíte, vydrží v reality show tak dlouho?

To sledujte už od 5. února každé pondělí a středu v reality show Robinsonův ostrov na Nově!

Autor: bin

Diskuze