Ples umělých ňader - 1
Zdroj: ESThÉ

GALERIE: Zpěvačka Elis shodila kila a přišla o prsa. Ukázala, jak to vyřešila

Eliška bude mít po úpravě téměř stejně velké poprsí, jako před hubnutím, tudíž velikost B. A za to přece ta bolest stojí!

10 fotek
Elis Ochmanová je mladá nadaná ambiciózní zpěvačka, která se momentálně připravuje na muzikál Ples upírů, ve kterém se alternuje s muzikálovou hvězdou Míšou Noskovou. Ochmanová v inscenaci získala roli Magdy, postavu svůdnice a hříšné milenky Sářina otce Chagalla. Její garderobu tedy tvoří noční košilka a korzet se síťovými punčochami a k takovému kostýmu se rozhodně hodí plný dekolt.

A protože Elis, po ztrátě přebytečných kil přišla i o své bujné vnady, rozhodla se podstoupit plastické zvětšení prsou. Jednala tak i na základě doporučení svých kamarádek a kolegyň z muzikálu Ples upírů zpěvaček Michaely Gemrotové a již zmíněné Michaely Noskové, které samy tento zákrok absolvovaly.

Eliška bude mít po úpravě téměř stejně velké poprsí, jako před hubnutím, tudíž velikost B. Než ulehla na operační stůl měla velikost A. „ S myšlenkou na změnu jsem si zahrávala už dlouhou dobu a hlavně potom, co jsem shodila a prsa mi zmizela. Pak jsem se musela dlouho "vycpávat" různými push-up podprsenkami a to mě přestalo bavit. Jde především o můj pocit, abych se zase cítila spokojená. Ale taky nezastírám, že se mi to může při mé práci hodit. Jsem typ ženy, který dostává role energických a vášnivých žen, u kterých je to vždycky plus,“ řekla nám sympatická zpěvačka.

Eliška Ochmanová by si do budoucna chtěla ještě nechat přišít uši:„ Je to takový komplex z dětství, nad jinými úpravami zatím nepřemýšlím,“ doplnila Elis.

S rozhodnutím jí pomáhala Míša Nosková, která je po operaci velice spokojená a svoje rozhodnutí by neměnila: „ Dokonce role, které momentálně v muzikálech hraji v podstatě větší přednosti vyžadují k danému charakteru role. Fakt jsem ráda, že jsem to udělala.“

Muzikál Ples upírů je romantickým příběhem o upíří lásce, vášni a chtíči. Ale zásadní jsou přece jen pěvecké výkony a hlasový rozsah zpěvaček, nikoliv velikost jejich ňader „Vzhled dekoltu, ať je sebevíce lákavý, v tom nemůže hrát roli, to může být je jen vizuálně libá nadstavba a odměna pro diváka. Ačkoliv - síla hlasu s velikostí plic, a tedy hrudního koše, může souviset. Třeba se nad tím pro příště zamyslím,“ uvedl na pravou míru, jak je to s prsy zpěvaček, producent muzikálu František Janeček. Ale třeba větší dekolt přinese Elišce nové příležitosti.

Autor:

Diskuze