Zorka Hejdová - 13
Zdroj: Evropa 2
Tolik?

GALERIE: Zorka Hejdová si žije! Jaké nejdražší šaty měla v životě na sobě?

Moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová (26) není žádná troškařka! Ale je jasné, že ke krásné ženě patří krásné šaty. Jaké nejradší šaty kdy měla Zorka na sobě a které jí nejvíce sluší? Podívejte se v galerii!

13 fotek
Časy, kdy byla Zorka Hejdová křehkou náctiletou dívkou, jsou už dávno pryč. Dnes je z ní jedna z nejvíce sexy moderátorek, která má za sebou i několik desítek focení pro známé módní značky.

„Nejdražší šaty, které jsem měla na sobě, byly jednoznačně ty od Blanky Matragi, které jsem si oblékla v rámci jedné PR akce v Obecním domě. Další z těch opravdu drahých kousků byly šaty, ve kterých jsem moderovala SuperStar. Jednalo se o šaty značky Hervé Léger a jejich cena bylo okolo 200 000 Kč. Mít na sobě takhle drahé šaty je ale zároveň velká zodpovědnost. Pořád máte strach, aby se vám nezasekl zip nebo nezatrhla nějaká nitka (směje se).“

Nyní se nezadržitelně blíží plesová sezóna a rádio Evropa 2 opět vyhlásilo svou legendární soutěž o sto tisíc korun na maturiťák. Jak si plesovou sezónu užívá nejkrásnější moderátorka rádia Zorka Hejdová? Jaké šaty už na sobě měla, jak si užila svůj maturitní ples a co přeje výhercům soutěže?

"Já doufám, že si výherci naší soutěže užijí maturiťák víc, než jsem si užila ples já! Moji spolužáci se stihli opít ještě před začátkem a na mě pak padla tíha zodpovědnosti a musela jsem se o ně tak trochu starat, abychom vůbec dali půlnoční překvapení (smích). Takže kdybych měla šanci si ples zopakovat, radši bych se zbombila s nimi (smích), " říká Zorka Hejdová.

Autor: bin

Diskuze