Kojení - 1
Zdroj: facebook.com
Výjimečný příběh

GALERIE: Tyto fotky kojící matky by měl vidět každý táta!

Témata / kojení, matka, otec, podpora, dítě

Fotky plné síly, boje, podpory a vítězství. Kojení je naprosto běžnou součástí života, ale ne všechny ženy to tak berou. Víte, čím to je?

Jestliže jste fanouškem facebookové stránky s názvem „Mama bean“, co si právě přečtete, pro vás nebude žádnou novinkou. Na této stránce sdílejí šťastné maminky fotografie, které je zachybují při kojení. Tyto fotky jsou pořízené hlavně za účelem ukázat lidem, že kojení je naprosto normální věc. Na stránkách se objevují fotografie obyčejných žen, ale každá s sebou nese výjimečný příběh.

Před nedávnem byla zveřejněna fotka maminky Mariny, její fotka vypráví jeden mocný příběh. Příběh boje a vítězství, síly a podpory. „Pořízením fotografie jsme měli slavit dvouleté kojení mých dvojčat. Nebýt neustálé podpory mého manžela, tak bych to nikdy nezvládla,“ sdělila Marina. Přestože v lékařství se uvádí, že by matky měly kojit minimálně do dvou let věku, tak skutečnost je naprosto jiná! Většina matek nekojí ani do druhého roku od narození svého potomka. Čím to je? Studem žen? Ne, je to především chybějící podporou! Ženám chybí podpora u jejich manželů a okolí. Každý si potřebuje přiznat, že kojení je naprosto normální a patří k přirozenému vývoji lidského života. Takže muži, je to na vás! Podporujte neustále své ženy a my vám to vrátíme!

Autor: dne

Diskuze