Ples v Opeře
Zdroj: TV Nova
Úžasná podívaná

GALERIE: Ples v Opeře byl přehlídkou luxusních rób i extravagance! Kdo byl královnou večera?

Nejluxusnější galavečer v České republice se konal včera ve Státní opeře. Jako vždy byl ples přehlídkou celebrit a honosných rób. Komu to letos vyšlo a kdo naopak ostrouhal?

14 fotek
Tématem letošního plesu byla Velká Británie. A byla to právě Lucie Borhyová, kdo oblékl tradiční róbu. Vypadala jako opravdová vévodkyně. Svými dokonalými šaty ale oslnila třeba i manželka Lukáše Hejlíka Veronika, která svůj dokonalý vkus získaný v modelínu nezapře.

Pavlína Němcová nikde nemohla sehnat dokonalé šperky, a tak si je vyrobila sama. Za to si zaslouží pochvalu! Zorka Hejdová oslnila všechny přítomné svou odvážnou róbou. Nikol Švantnerová zazářila i v černé barvě. V elegantních a přitom sexy šatech vypadala jako z pohádky.

Simona Krainová měla na přípravu prý asi dvacet minut. Poznali byste to? Přestože vypadala výborně, bez faux pas se její outfit neobešel. Přímo před kamerou jí totiž spadla náušnice. A ne poprvé a naposledy! Náušnice jí totiž padaly celý večer. I tak se o ní ale neustále šuškalo, že je královnou plesu! Souhlasíte?

Staňte se královnou plesu! RADY jak na to
GALERIE: Ples v Opeře: podívejte na nádherné róby
Top 5: Nejkrásnější šaty Plesu v Opeře. Kdo byl podle vás úplně nejlepší?

Autor: niž

Diskuze