Hvězdy TV Nova v hurikánu
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
To jsou obličeje

GALERIE: Patricie Solaříková a Matyáš Valenta společně létali vzduchem. Vtipné fotky vás dostanou

V seriálu se potkávají hlavně ve škole, kde je Patricie v roli Matyášovy učitelky češtiny na gymplu. Ve skutečném životě dělají však tito dva mnohem zábavnější věci!

9 fotek
Patricie Solaříková (27) a Matyáš Valenta (20) jsou letitými stálicemi Ulice. Dalo by se říct, že jsou oba její hlavní tváří. To znamená, že se herci znají už spoustu let, a tak není nic podezřelého na tom, že se účastní i společných akcí. A pozor! Pro fanoušky Ulice se zde skrývala ještě další z hlavních postav - vzduchem totiž létal i představitel Martina Maléře Tomáš Dastlík (40).

Tentokrát ale byly hvězdy Ulice na akci v rámci TV Nova, kde společně s dalšími osobnostmi televize takřka levitovali ve vzduchu! Kromě Matyáše, Patrície a Tomáše se účastnila i moderátorská dvojice Televizních novin Kristina Kloubková (39) a Martin Pouva (52), nebo moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal (31). Za Ordinaci v Růžové zahradě 2 se adrenalinové akce účastnila Lucka Zedníčková (47).

Celá partičky z Novy si tak užila spoustu zábavy v centru Hurricane Factory, kde létali ve větrném tunelu. Jejich větrem pokřivené tváře se šikovnému fotografovi podařilo výborně zachytit, a tak se můžete podívat i vy, jak obvykle krásné a upravené hvězdy vypadají v méně konformním prostředí!
 

Autor: bin

Diskuze