Kristy Love - 10
Zdroj: facebook.com
Líbí?

GALERIE: Obřími ňadry vydělává tisíce denně. Neuvěříte, na co je používá!

Krásná? Ani ne. Sexy? Jak pro koho. Přesto Kristy Love (36) vydělává díky svým ženským tvarům v přepočtu více než půl milionu korun měsíčně!

14 fotek
Američanka úspěšně podníká díky svým mohutným prsům, přitom pracuje v oboru, který vystudovala. Kristy má masérskou školu, dlouho však nemohla sehnat práci. Zaměstnavatelé se báli toho, že kvůli bolestem zad bude stále na nemocenské a setkávala se s narážkama typu: "Vždyť přes ně ani nedosáhne na lehátko."

Nemohla jinak a začala masírovat lidi sama doma na živnostenský list. Sháněla je po inzerátech. Moc dobře se jí nežilo, poté ji ale jeden ze zákazníků požádal, zda-li by nemohla více používat své prsy. "Odmítla jsem. Dokonce jsem se trochu urazila," citoval Love deník Mirror.

Nakonec si však nechala vše projít hlavou a souhlasila. Vlastně nejen to, změnila svůj inzerát a začala nabízet masáž ňadry. Zákazníci se začali hrnout a momentálně se k ní dostanete jen na objednání týdny dopředu. Mohla několikanásobně zvednout ceny a momentálně vydělává kolem tisíce dolarů (24 tisíc korun). A se žádnými narážkami na své tvary se už nesetkává. Naopak, sbírá obdivné komentáře.

Autor: der

Diskuze