Natalia Castellar Calvani - 1
Zdroj: Instagram
Pěkně husté...

FOTO: Tuhle krásnou brunetku ve škole šikanovali! Důvod je patrný už na první pohled

Zášť a závist je špatná vlastnost, ale v dnešním světě bohužel bežná věc . Své o tom ví sedmnáctiletá Natalia Castellar, kterou spolužáci šikanovali za její vzhled. Čemu se tak smáli?

8 fotek
Narodit se s něčím výrazným či neobvyklým na těle je pro mnohé děti hotová katastrofa. Většinou jsou později ve škole terčem posměšků a urážek. Své by o tom mohla vyprávět 17letá Natalia Castellar, která ve škole trpěla nadávkám díky svému neobvykle hustému obočí!

Spolužáci Natalii uráželi, že vypadá jako legenda sovětské politiky Leonid Iljič Brežněv. Později si obočí chtěla dokonce oholit, aby už měla klid. “Když jsem byla mladší, všichni mi na něj ukazovali. Šikanovali mě, protože moje obočí bylo husté a dlouhé, takže jsem si ho chtěla oholit,” sdělila Natalia pro magazín W.

Natalia se ale dostala do světa modelingu. Povedlo se jí to díky její sestře, která ji nafotila profesionální snímky a Natalie si v zápětí hned všimla modelingová agentura NEXT Management, se kterou podepsala smlouvu. A dnes je ze svého nového života nadšená, i když dostává stále negativní komentáře, už jí zdaleka tolik nezraňují a nezajímají. “Už na ně nereaguji, protože moje obočí je to, co lidé chtějí,” říká. Dnešní generace je opravdu zvláštní. Natalia je opravdu krásná a věříme, že se jí jako modelce bude ve světě dařit.

Autor: mak

Diskuze