Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia/ Instagram
Dobrá na svahu i v plavkách

GALERIE: Nejvíce sexy fotky Ester Ledecké! Z namakaného těla zlaté medailistky se pořádně orosíte

Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká (22) se v sobotu 17. února zapsala svým vítězství na olympiádě do historie českého alpského lyžování. Vy se nyní můžete podívat, jak vypadá taková čerstvá zlatá olympionička například v plavkách. To je tělíčko!

9 fotek
V sobotu ráno celou Českou republiku šokoval úžasný úspěch české lyžařky a snowboardistky Ester Ledecké na olympijských hrách v Pchjongčchangu. Tam vyhrála zlatou medaili v Super-G a stala se tak v historii Česka nejúspěšnější závodnicí v alpském lyžování na zimní olympiádě.

Právě kvůli profesi mladé lyžařky, ji vídají fanoušci obvykle především v zimní kombinéze zahalenou od hlavy až k patě. Lyžování není zrona sportem, při kterém by bylo možné obdivovat sexy ženské křivky, a tak když se sportovkyně a dcera skladatele a porotce Tváře Janka Ledeckého svlékne, bývá to většinou na dovolené, kde v plavkách u moře načerpává síly na další závodění.

Podívejte se do galerie na sexy vymakanou postavičku Ester Ledecké! Takhle čerstvou zlatou olympioničku ze svahu rozhodně neznáte...

Autor: bin

Diskuze