Nejsmutnější kočka na světě - 1
Zdroj: Instagram
Blesková proměna

FOTO: Zuboženou kočku čekala smrt! Když ji žena zachránila, nikdo by nevěřil, co to s ní za pouhou hodinu udělá

Šlechetná žena si adoptovala zuboženou kočičku den před jejím utracením. Kdyby věděla, co to s kočkou udělá, neváhala by ani minutu!

13 fotek
Seznamte se s BenBen, nejsmutnější kočkou celého internetu. Tato kočka strávila bohužel své nejhorší dny v útulku a brzy měla být utracena. Měla rozdrcenou páteř, několik hlubokých tržných ran a poloviční ucho. Napadlo ji prý nějaké velké zvíře.

Pohled na ni je opravdu velmi smutný. Pracovníci útulku říkali, že to vypadalo jako by BenBen věděla, že ji čeká smrt. Nechtěla jíst, ani pít a ani se hýbat. Naštěstí ji však přišlo pověstné světýlko naděje do jejího kočičího života. Jedna paní, která pracuje na veterinární klinice, se totiž rozhodla si ji vzít k sobě domů. “Podařilo se nám všechno vyřešit  jen den předtím, než by byla utracena, rozhodla jsem se ji zachránit na poslední chvíli,” sdělila žena pro LoveMeow.

Jakmile BenBen dorazila domů, během jedné hodiny se neuvěřitelně změnila. Byla okamžitě plná elánu a energie. Projevovala to vzácnými zvířecími úsměvy a upřímným mazlením. “Jsem ráda, že ví, že je v bezpečí a má navždy svůj domov,” říká majitelka. Z nejsmutnější kočky se tak rázem stala ta nejšťastnější! Tak snad už to tak zůstane.

Autor: mak

Diskuze