Addie - 1
Zdroj: Profimedia
Těžký osud

GALERIE: Bývalému siamskému dvojčeti vyrobili nový zadek. Podívejte se na drsné FOTO z operace!

Addie (35) se narodila s dvojčetem přirostlým ke svému pozadí. Po chirurgickém oddělení jí však z něj nic nezbylo, a tak se až v dospělosti rozhodla, že si ho zkrátka nechá vyrobit. Podívejte se na fotky z náročné operace!

Když byla Addieina matka těhotná, věděla, že čeká dvojčata, ale nikdo si tenkrát nevšiml, že jsou siamská. Když se dvojčata narodila, lékaři oznámili matce krutou prognózu. Addieino dvojče nemá šanci přežít, a tak ho odoperují, aby mohla alespoň Addie žít normální život. I když normální je hodně nadnesený pojem...

Addie totiž operací přišla prakticky o celé pozadí a zdeformovaná tkáň tak zadek připomínala velmi vzdáleně. Ve škole se kvůli tomu potýkalaa s nepřízní ze strany spolužáků, kteří jí celé roky šikanovali a posmívali se jí. Dokonce si ani do dospělosti nenašla žádný vztah, protože měla ze svého handicapu velký komplex, aby nějakého muže pustila za hranici přátelství.

Pak se jí ale obrátil život vzhůru nohama! Addie se přihlásila do televizního pořadu, který díky plastickým operacím pomáhá lidem s nějakou tělesnou deformací, změnit jejich život k lepšímu. Addie tak podstoupila náročný zákrok a vy se můžete v galerii podívat, jak to dopadlo!

Autor: bin

Diskuze