Lady Kitty Spencer - Neteř princezny Diany - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Neskutečná kráska

GALERIE: Lady Kitty roste do krásy. Neteř princezny Diany je jí neskutečně podobná!

O britské královské rodině slýcháme a čteme neustále. Celý královský klan má v současné době tolik členů a je natolik rozvětvený, že se v tom naprostý laik jen stěží vyzná. Přesto britská média sledují krok pomalu každého z nich. Některým jejím členům se však úspěšně vede unikat zájmu médií…

9 fotek
Jednou takovou osobou s královskou krví, o které jsme toho doposud příliš neslyšeli, je Lady Kitty Eleanor Spencer. Šestadvacetiletá Lady Kitty má přitom ke královské rodině velmi blízko, alespoň co se příbuzenského vztahu týče. Je nejstarší dcerou Charlese Edwarda Maurice Spencera (53) a jeho první ženy Catherine Victorie Lockwood (52). Charles Spencer je mladším bratrem zesnulé princezny Diany.

Právě se všemi milovanou princeznou Dianou má toho mladá královská dáma mnoho společného. Princezně je totiž velmi podobná! Média si toho doposud nevšimla, protože Lady Kitty vyrůstala zcela mimo centrum dění. Ještě jako malá se odstěhovala se svými rodiči, dvěma sestrami a bratrem do Jihoafrické republiky. Po rozvodu rodičů zde zůstala se svou matkou a později vystudovala na univerzitě v Kapském městě psychologii, politiku a anglickou literaturu.

Nyní už se Lady Kitty prochází ulicemi Londýna a podobnost její tváře s princeznou Dianou nemohla nadále nikomu uniknout. Neteř princezny z Walesu jako by své tetě z oka vypadla! Ta tragicky zahynula při autonehodě v srpnu 1996. Byla o pouhých deset let starší, než je nyní Lady Kitty.

Autor: ryn

Diskuze