Adéla Částková - 6
Zdroj: oficiální zdroj

GALERIE: Kometa na hudebním nebi Adéla Částková se svlékla a šla s kůží na trh

Den po Valentýnu oslavila 15. narozeniny a hned šla s kůží na trh! Mladá zpěvačka Adéla Částková, kterou mnozí označují za novou Ewou Farnou (23) naší hudební scény, si totiž k narozeninám nadělila smyslné fotky!

6 fotek
Adéla nafotila glamour fotky, které mají být předzvěstí jejího nového videoklipu, na kterém se podílí i zahraniční autoři. Nejen, že má skvělý hlas, ale teď by mohla být i modelkou! A právě tady se srovnání s Farnou nejvíce rozchází, protože Adéla rozhodně nemá „boky jako skříň“.

„Řekla jsem si, že do muziky dám všechno. Je to něco, co mě naplňuje a šíleně baví. Tvrdě pracuji na svém hlasu a na nových skladbách, abych měla co nabídnout. Je s tím spojena i vizáž a vzhledem k tomu, že můj další klip bude taneční, rozhodla jsem se na sobě máknout. A kromě toho se ráda líbím,“ říká Adéla k novým fotkám.

Nový klip teď pro ni připravuje producent Honza Gajdoš a několikanásobný držitel cen Grammy Michael Jay, producent Céline Dion a autor songu „Like Toy Soldiers“ od Eminema. „Michael je můj dlouholetý kamarád, a když jsem mu představil Adélu, zajásal a společně jsme pro ni napsali song – Sugar High,“ prozradil Gajdoš.

 

 

Autor:

Diskuze