Podivné masky

GALERIE: Kdo ze slavných si oblékl nejšílenější halloweenský kostým? Jsou to extrémy!

Období Halloweenu je tady a k němu patří neodmyslitelně halloweenské večírky a kostýmy. Na ty ani letos nezanevřely světoznámé celebrity. Kdo oblékl nejšílenější masku?

6 fotek
Nejen děti se během halloweenských oslav oblékají do nejrůznějších kostýmů. I slavní dospěláci si na sebe občas navlečou nějaký ten halloweenský obleček. Letos tomu nebylo jinak. Zatímco někteří zazářili, jiní vyděsili a někteří byli dokonce k smíchu.

A kdo měl letos nejšílenější kostým? Herečka Nina Dobrev vyrazila na halloweenskou party ke Kate Hudson jako jednorožcem. Kim Kardashian vsadila na klasiku a oblékla se jako kostra. Kelly Osbourn byla originální a převlékla se za hotdog. Více než jako kostým na halloween to ale vypadalo, že jde dělat maskota do nákupního centra.

Asi nejvíc sexy obleček si vzala Kylie Jenner. Ta se předvedla jako sexy elfka. Do stejného kostýmu oblékla i svou dcerku Stormie Wester. Asi nejšílenější kostým oblékla zpěvačka Katy Perry. Když v nafukovacím oranžovém oblečku vyšla do ulic New Yorku, byla nepřehlédnutelná.

Autor: mk

Diskuze