Kamila Nývltová - 1
Zdroj: facebook.com
Záviďte jednorožci

GALERIE: Kamila Nývltová sexy jako nikdy! Z obyčejné holky ze SuperStar je dnes fitnessačka s božským tělem

Už je to nějaký pátek, co se Kamila Nývltová (28) proslavila v soutěži SuperStar. Od té doby prošla velkými změnami a dnes je doslova na vrcholu. Takhle krásná ještě nebyla!

8 fotek
Kamila Nývltová byla kdysi v soutěži SuperStar roztomilá dívka s oplácanými stehny. To už ale dneska neplatí a z dospívající slečny se stala ženská s tělem bohyně. Kamila je totiž je fitku jako doma, což je na její postavě sakra znát. Rýsující se svaly, sexy opálení, ploché bříško. To je Kamila v roce 2017!

„Fitko už je pro mě závislost! Ještě chodím na box, kde si kompenzuju to, když mě někdo naštve. Naštěstí to odnese jen boxovací pytel,“ svěřila se pro deník Aha!, že bez pohybu už dnes nemůže být. Kromě toho propadla letošní léto stejnému trendu jako mnoho dalších celebrit. Proto tak můžete v galerii vidět fotky v bazénu s nafukovacím jednorožcem.

Stejně ale více než jednorožec zaujme zvláště mužské oko to, co je na něm! Hvězda muzikálů odjela k Rudému moři odpočinout si před začátkem nové divadelní sezóny. Odjela se slunit do Egypta a nutno uznat, že u toho válení vypadá více než dobře!

Autor: bin

Diskuze