Hvězdy ve svatebních šatech
Zdroj: oficiální zdroj
Krásná a krásnější

GALERIE: Hvězdy Ordinace a Na vodě konečně spolu. Jak jim to sluší?

Herečky Lenka Vlasáková, Andrea Kerestešová a Jana Švandová se staly na jediný den nevěstami. Kvůli focení plakátu pro očekávanou komedii Jak se zbavit nevěsty oblékly svatební šaty.

7 fotek
Lenka Vlasáková s Janou Švandovou už mají tu pravou veselku za sebou. Andrea na ni zatím čeká, ale svatebky už oblékla loni a dokonce i se svým přítelem Mikolášem Růžičkou v rámci propagace svatebního salónu. A jak sama říká, ráda si to užívá, protože v její den D žádné klasické šaty neobleče.

"Až jednou bude moje svatba, nebudu v klasických šatech. Ráda bych na sobě měla něco, co nebude tak svazující. Jsem ráda, když můžu volně dýchat," vysvětluje krásná Kerestešová, která s partnerem žije již tři roky. Jako nevěsta při focení plakátu k fimu vypadala úchvatně.

Herečce Lence Vlasákové manželství, ze kterého má devatenáctiletou dceru, nevyšlo. S partnerem Janem Dolanským žije již třináct let, ale zatím ke svatbě nedošlo. "Teď sice vdaná nejsem, ale vdávala jsem se, už to mám taky za sebou a byl to krásný den! Šla bych do toho klidně znova. Lidé by neměli zůstávat spolu jen na psí knížku. Svatba je pro vztah důležitá," nenápadně vzkazuje svému partnerovi Vlasáková.

Jana Švandová má svatby v reálném životě za sebou rovnou tři. A jak se říká, do třetice všeho dobrého. S Pavlem Satorie už žije dvacet let. A jaké to bylo pro ni po letech obléknout krásné svatební šaty? "Stylista mi vybral opravdu nádherné šaty. Je to naprosto můj vkus. Moc jsem si to v ateliéru užila. Ve skutečnosti už žádná svatba nebude. Jsem spokojená s tím, co mám doma, čtvrtá svatba rozhodně v žádném případě nebude," prozradila Švandová.

Všechny si focení plakátu k filmu Jak se zbavit nevěsty velmi užily. U focení nechyběl pochopitelně hlavní mužský hrdina filmu David Matásek a jeho filmový syn Matyáš Bystroň. Focení se ujala fotografka Lenka Hatašová. Premiéra nejočekávanější komedie roku je naplánována na 28. dubna.

Vedle hlavních představitelů se ve filmu objeví Veronika Žilková a její dcera Kordula, Jana Stryková, Jenovéfa Boková, Jaroslav Plesl, Matěj Ruppert, Jana Kolesárová nebo Jaromír Dulava.

Autor: red

Diskuze