Charlize Theron a Rosie Huntington-Whitley
Zdroj: oficiální zdroj
Krásná drsňačka

GALERIE: Hvězda Mad Maxu se pochlubila bříškem i bradavkami

Když se Jason Statham (48) zasnoubil s touto kráskou, asi počítal s tím, že o její nahé tělo se bude muset dělat s dalšími muži po celém světě. Ale tak často? To mu možná nedošlo.

12 fotek
Britská modelka Rosie Huntington-Whitley (28) toho má za sebou už poměrně hodně. Jako jedna z nejkrásnějších a nejuznávanějších modelek dlouho zářila mezi andílky Victoria´s Secret a uspěla také jako herečka. Vidět jste ji mohli ve filmech Transformers 3, nebo Šílený Max: Zběsilá cesta.

s Jasonem Stathamem jsou považováni za jeden z nejkrásnějších párů showbyznysu a nyní plánují vstup do svazku manželského. Co na tom, že je mezi nimi desetiletý rozdíl. Chodí spolu od roku 2010 a jsou stále šťastni. Tak šťastni, že jsou i zasnoubeni.

Rosie Huntington-Whitley se při focení už tolik nesvléká jako dřív, na jejím instagramovém účtu se objevují víceméně cudné fotografie. Ale dříve, zejména při práci s nejznámějším voyerem mezi fotografy Terrym Richardsonem, musela ukázat o dost víc.

I ten ale musel uznat, že její drobné ozdoby by v každém případě byly ozdobami i v erotickém magazínu. A Jason Statham musel chtě, nechtě souhlasit.

 

 

 

Autor: del

Diskuze