Eva Autumn - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Jako přes kopírák

GALERIE: Herečka Margot Robbie má dvojče! Její podoba s krásnou Evou je zarážející

Margot Robbie (26) je jednou z nejkrásnějších hereček Hollywoodu Je talentovaná, krásná a sexy. A není sama! Eva Autumn jí je tak podobná, že by jí mohla bez problému dělat hned dublérku.

8 fotek
Margot se divákům vryla do paměti poměrně rychle. Není sice na scéně Hollywoodu moc dlouho, ale nejvíce ji proslavila role ve filmu Vlk z Wall Street, kde si zahrála milenku a manželku hereckého samce Leonarda DiCapria (42). Tím svou kariéru úspěšně v Hollywoodu nastartovala více než slibně!

JE tu ale někdo, kdo je krásné Margot neskutečně podobný. Jmenuje se Eva Autumn a pochází z Velké Británie. Na svém Instagramu šokovala svými fotkami, protože si fanoušci Margot Robbie mysleli, že je to určitě ona! Eva je Margot opravdu neskutečně podobná. Když se ještě nalíčí a upraví, jsou jak dvojčata. Pokud tedy není vidět celá postava a jenom obličej. Eva má totiž o trošku kilo navíc, než dobře udržovaná herečka.

Nezřídka se Evě stává, že ji lidé na ulicích zastavují a chtějí fotku či podpis. Mysli si, že je Margot. Asi si nepamatují Margot postavu, nebo si myslí, že herečka výrazně přibrala na váze. Eva je totiž dvakrát tak silnější, než štíhlounká hollywoodská kráska. Kdyby však se svou postavou něco udělala, už by byly obě dvě asi těžko k rozeznání i pro rodinu samotné herečky...

Autor: mak

Diskuze