Ester Geislerova a Josefina Bakošová
Zdroj: Martin Faltejsek
Kabelky pro malé modelky

FOTO: Ester Geislerová má opravdu bizarní sbírku módních výstřelků! Dokonce je sama vytváří

Herečka Ester Geislerová s módní návrhářkou Josefinou Bakošovou mají fantazie na rozdávání. Spojily se a vytvořily krásnou kolekci hravých kabelek pro holčičky, na kterých si opravdu smlsnete! Podívejte se do galerie,

8 fotek
Herečka a umělkyně Ester Geislerová a její kamarádka módní návrhářka Josefina Bakošová spojily své síly a navrhly řadu kabelek pro malé slečny. Inspiraci pro výrobu ručně vyšívaných a nápaditě zdobených kabelek Pepieta našly obě návrhářky ve své hravé fantazii a společném humoru. Navíc jsou obě matkami, a tak dobře vědí, co se dětem líbí. "Protože se společně potkáváme už řadu let, tak jsme přemýšlely, že bychom něco chtěly společně vytvořit," říká Josefina.

"Josefina mě oslovila, jestli bych s ní nechtěla udělat nějakou kolekci, která by se týkala i dětí. A mě pak napadlo, že bychom mohly udělat tohle. Takže to bylo vlastně takové spontánní. Bavila mě představa, že si děti budou ten příběh, nebo ten výjev na kabelce moct měnit podle sebe," dodává Ester pro Prásk.tv.

Na kabelce je mnoho magnetek, přívěsků a připínáčků, které si děti mohou různě přendávat a měnit a vytvářet si tak různé obrazce. "Také máme společnou lásku k takovým těm věcičkám, jako jsou brože a různá cingrlátka. Kabelky obsahují originální přívěsky a brože ze soukromých sbírek. Je tam třeba brož, kterou jsem dostala od ségry k Vánocům, Josefiny brož z dětství, brož po babičce a podobně. Říkaly jsme si, že pro děti to bude zábavné. Jsou to takové originální hravé taštičky dělané ručně a s láskou. Dáváme do toho hodně energie a pořád řešíme, co a jak bude fungovat. Takže u každé kabelky je ještě přidělaný pytlíček, do kterého se ty různé segmenty mohou schovat a děti to rovnou mají i jako hračky," říká nadšeně Ester a ukazuje na kabelku, kde se dá měnit například náplň v sushi nebo jídlo na talíři.

Kabelky nejsou omezeny jen na dílky, které jsou k nim přidané, ale děti si na ně mohou připnout i své vlastní nebo nové částečky. Kromě toho všechny kabelky krásně voní, což malé slečny určitě ocení. Ale nejen malé slečny. Obě tvůrkyně říkají, že se jejich kabelky líbily i větším slečnám, ba dokonce i dospělým ženám. Aby také ne, jsou to prostě originály a hraví jsme i v dospělosti.

Fantazii se meze nekladou a Ester i Josefina jí mají opravdu na rozdávání. Nápady jim prý ještě nedošly a už plánují i taštičky pro kluky. Kabelky si zamilovala i dcera moderátorky Televizních novin Ivety Vítové, Anetka. Podívejte se na originální kousky v pestré galerii!

Autor: Prásk!

Diskuze