Mel Gibson prodává sídlo v Malibu
Zdroj: Profimedia
Jako z jiného světa

GALERIE: Herc Mel Gibson se znovu snaží prodat své luxusní sídlo! Zlevnil ho o 2 miliony

Herec Mel Gibson se před dvěma roky pokoušel prodat své sídlo na Malibu, ovšem marně. Tentokrát dům zlevnil a pokouší se o prodej znovu.

12 fotek
Hollywoodský herec Mel Gibson opětovně prodává své luxusní sídlo na Malibu. Částka je ovšem astronomická, a pokud byste měli zájem, budete si muset sáhnout opravdu hodně hluboko do peněženky.

Oscarový herec se o prodej pokoušel už před dvěma roky. Moc se mu to ale nedaří. Za dům s pěti ložnicemi, čtyřmi koupelnami, zahradním domkem, dvěma bazény a výhledem na moře chce americký herec 15 milionů dolarů (cca 340 milionů Kč). Oproti roku 2017 tedy o dva miliony dolarů zlevnil. Tehdy chtěl za sídlo 17 a půl milionu dolarů (cca 388 milionů korun).

Dům s rozsáhlým pozemkem o výměře 5,5 akrů koupil přitom v roce 2008 od představitele agenta Foxe Muldera ze seriálu Akta X Davida Duchovnyho a jeho manželky Téy Leoni za 11,5 milionů dolarů (cca 260 milionů Kč). Dům byl postaven v roce 1996.

Z venku dům připomíná malý hrad, má dokonce věžičku. Kromě pěti ložnic v hlavním domě láká na dům pro hosty a domek u bazénu s tělocvičnou. Blízko leží Santa Monica.

Autor: mk

Diskuze