Šárka Grossová má nového přítele - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Nová láska

FOTO: Šárka Grossová má nového chlapa! Budete překvapeni, s jakým mužem se dala dohromady

Čas zahojí všechny rány. To se sice často říká, ale skutečnost je trochu jiná. Některé rány vyléčit nedokáže, ale umí alespoň ztlumit bolest. Šárce Grossové (47) teď navíc přinesl do života i novou lásku!

4 fotky
V dubnu tomu byly již dva roky, co zemřel bývalý předseda vlády Stanislav Gross (†45). Po dlouhém boji s amyotrofickou laterální sklerózou, kdy člověk postupně přestává ovládat svaly, nemoci podlehl. Zanechal po sobě manželku Šárku a dvě dcery Denisu (19) a Natálii (14). Dlouhou dobu se zdálo, že se tento dívčí rodinný kruh už o dalšího muže nerozroste. A přece to není pravda!

Šárka se chtěla po smrti manžela plně věnovat svým dcerám. Dívky také na maminku prozradily, že se před muži uzavřela. Avšak srdci člověk neporučí. Dívkám se tak možná konečně splní jejich sen, aby se maminka znovu zamilovala. Jejím novým přítelem má být moderátor Jiří Plincner.

Čerstvý pár se společně ukázal už i na veřejnosti, když vyrazil v Praze do nákupního centra. „Chvíli se drželi za ruce, pak si zase vyměnili pár zamilovaných polibků. Vypadala opravdu šťastně,“ prozradili Blesku.cz návštěvníci centra. Sama Šárka poté potvrdila, že má skutečně přítele. Jiří měl být přitom jejím letitým známým. Vidět jsme je mohli společně například na konci roku 2015, kdy měl Jiří připravovat rozhovory pro televizi, ve kterých Šárka také působila.

Autor: ryn

Diskuze