Dům z lega - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Spaní na kostičkách

GALERIE: Fantasmagorie nebo úžasné bydlení? Na Floridě otevřeli hotel z lega

Lego už dávno není jen skládačka pro děti. Už to není jen stavebnice. V některých místech planety Země se z něj stal regulérní stavební materiál...

6 fotek
Nelze ovšem očekávat, že by se nyní hotely z lega začaly po světě rojit jako houby po dešti. Stavební materiál je to totiž velmi drahý. Dům z cihel nebo ze dřeva vyjde více než stonásobně levněji.

Ale jako podnikatelský záměr to byl dokonalý nápad. Rodiny s dětmi již zaplnily rezervacemi v hotelu celý letošní rok. Pro mnohé z dětí je to splnění jejich snů. Vždy chtěly spát obklopeny svými oblíbenými kostičkami.

Celkem 152 pokojů je rozděleno do čtyř hlavních témat - Piráti, Království, dobrodružství a přátelé z lega. Každé dítě si prý vybere. Podobný hotel již existuje v Legolendu v Anglii, ale není zdaleka tak rozsáhlý ani dokonalý jako ten nový na Floridě.

Na závěr, než se podíváte do galerie, snad jen technická poznámka - již kvůli tomu, že dům z lega by žádný stavební úřad na světě neschválil, hrubá stavba samozřejmě není z dětské stavebnice. Celý dům jen tak vypadá. Ale to dětem říkat nemusíme...


 

Autor: pul

Diskuze