Královny v prodlužování vlasů
Zdroj: Salon YES VIP
Tmavé skvrny

GALERIE: Faltýnová ukázala Krainové bradavky, zase si nevzala podprsenku!

Modelka Petra Faltýnová vypadá čím dál tím více sešle, ale to ji nebrání, ale ukazovala své přednosti. A to i tam, kde se to tak úplně nehodí...

10 fotek
Krainová s Faltýnovou vyhlášeny za královny v prodlužování vlasů! Sešly se, aby vyzkoušely novinku v tomto oboru - NANO technologii.

„Především kvůli práci a nyní i proto, že mám děti a je to mnohem jednodušší si nechat takto upravit vlasy, tak už přes 15 let docházím na prodlužování vlasů. A za tu dobu jsem ještě neviděla metodu, která by natolik splynula s vlasy, žádné pramínkování nebo umělý tvar, ale krásně hladký vzhled a neviditelné spoje. Dokonce se mi podařilo neplánovaně obelhat i manžela, který si myslel, že mám už jen své vlastní vlasy.“ komentuje Simona Krainová novou metodu.

Kromě Simony Krainové a Petry Faltýnové vyzkoušela novou metodu i Petra Minářová, která už 11 let patří mezi ženy, které prodlouženým vlasům doslova propadly. Nechyběla ani mladá herečka Monika Timková, která novinku vyzkoušela jako první.

„Jsem ráda, že už nemusím absolvovat ty šílené aplikace umělých vlasů, které mi před natáčením museli vždy aplikovat a následně drsně strhávat,“ dodává Monika, která si nechala pomocí NANO technologie zahustit celou hlavu. S novou metodou ženám odpadává strach z viditelných spojů i ze zničených vlasů.

Autor: pul

Diskuze