Muž ubodal ženu v knihovně v Horní Bříze
Zdroj: TN.cz
Upřímnou soustrast!

GALERIE: Do TV Nova volala dívka s nožem na krku, reportérka ji našla už mrtvou

Dnes došlo v malé vesnici u Plzně k obrovské tragédii. Do knihovny vešel muž s nožem, dal ho pod krk mladé dívce a donutil ji zavolat do TV Nova. Reportéři bohužel dorazili na místo pozdě.

Do plzeňské redakce TV Nova zavolala z pevné linky v pondělí po obědě vyděšená osmadvacetiletá žena. Do telefonu uvedla, že volá z knihovny, že má pod krkem nůž a drží ji neznámý útočník.

Agresor chtěl, aby na místo do Horní Břízy okamžitě dorazil štáb TV Nova, že chce mluvit s reportéry. Což nebylo možné časově stihnout. Reportérka okamžitě volala policii a rychle vyrazila na místo. Jenže když do knihovny dorazili, všude byla krev a paní byla po smrti.

Útočníkem je muž, který do knihovny chodil pravidelně na internet. V pondělí se s paní knihovnicí tento muž začal hádat. Pak chtěl, aby okamžitě sednula k počítači a našla mu kontakt na plzeňskou redakci TV Nova.

"Záchranáři dorazili na místo po 8 minutách od nahlášení události. Zranění pobodané ženy už bohužel nebyla slučitelná se životem," řekl pro TN.cz mluvčí záchranné služby Michal Kobela.  Vraha policie zadržela.

GALERII Z MÍSTA ČINU NAJDETE ZDE

Podrobnosti k celému případu a další informace už dnes večer v Televizních novinách na TN NOVA.

Autor: pul, tn.cz

Diskuze