Maddie Ziegler - 13
Zdroj: Instagram
Roztomilá teenagerka

GALERIE: Blond tanečnice z klipu Chandelier ukázala svou skutečnou podobu. Z toho vám spadne brada!

Sia uspěla s klipem Chandelier nejen díky skvělé hudbě, ale i proto, že v něm exceluje dnes již třináctiletá tanečnice Maddie Ziegler. Ta však ve skutečnosti ani není blond.

12 fotek
Tehdy bylo Maddie 11 let, a když ji oslovila zpěvačka Sia, kterou mimochodem ani neznala, považovala to pouze za jednu ze zakázek, kterých měla mladá baletka víc. Nikdy jí nenapadlo, že díky vstoupení v klipu (v němž mimochodem málem hrála lustr, což je překlad slova Chandelier) se stane slavnou po celém světě.

"Byla jsem zvyklá, že se mnou je na place plno dalších lidí, ale já tam najednou byla sama. Navíc jsem nejen tančila, ale i hrála. Bylo to hodně náročné, ale díky tomu teď vydělávám víc než moji rodiče," usmívá se Maddie.

V přiléhavém světlém kombiné, blond paruce a s nezvyklými pohyby by asi o ní jen ztěží někdo řekl, že je krásná. Ale to ona ve skutečnosti je. Třináctiletá holka s plnými rty a krásnýma očima... Asi by nikdo netipoval, že je to ještě školačka.

Dnes už úspěšně fotí pro dívčí časopisy, objevila se dokonce i na obálce magazínu Seventeen a pomalu nakukuje do televize. O této holce ještě určitě uslyšíme.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Úžasná dívka ze sirotčince: Bezruká Sophi (7) tančí jako anděl

 

Autor: der

Diskuze