Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia
Konec legrace?

Gabriela Koukalová přijde o pořádný balík! Bude dřít bídu?

Nad bývalou biatlonistkou Gabrielou Koukalovou (28) se po finanční stránce stahují tak trochu nepříjemná mračna. Přijde totiž o statisíce!

6 fotek
Svoji kariéru biatlonistky sice Gabriela Koukalová ukončila už před nějakou dobou, ale přesto měla další řadu měsíců podepsanou smlouvu, díky které jí na účet stále chodily desítky tisíc korun měsíčně. Podle informací isport.blesk dostávala doteď plat od Centra sportu Ministerstva vnitra Olympu. S tím je ale konec!

Na tom, že Koukalová dostávala peníze od státu, není nic špatného, tento postup je běžný u všech vrcholových sportovců a zrovna půvabná zrzka Gabriela má ve sportovním odvětví velké zásluhy, na které je pyšná celá Česká republika.

Koukalová v příští sezóně neplánuje v biatlonu pokračovat, a tak právě proto přijde s koncem staré smlouvy o pravidelnou mzdu. Nemusí však ale zoufat, stále má slušné příjmy od sponzorů, a také jí nejspíš nějaký ten milion vynese její kontroverzní autobiografie Jiná, která vyvolala obrovské jak pozitivní, tak negativní ohlasy. Takže dřít bídu spolu s manželem, badmintonistou Petrem Koukalem, určitě nebudou.

Autor: bin

Diskuze