Petr Koukal a Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia
Špatné období

Gábina Koukalová teď může na dítě zapomenout! Proč manžel Petr Koukal řekl NE?

Biatlonistka Gábina Koukalová (28) neprožívá úplně nejlepší období. Kariéru přerušila, a tak by si mnozí mysleli, že bude chtít s manželem založit rodinu. Jenže omyl!

5 fotek
Nejúspěšnější český badmintonista Petr Koukal promluvil o vztahu s Gábinou Koukalovou. Ta, jak každý ví, kvůli problémům s lýtky na neurčito přerušila kariéru. A tak by si leckdo pomyslel, že je to ideální doba pro to, pořídit si malého Koukala nebo malou Koukalovou. Jenže to se jen tak nestane!

„Nikdy to nebylo tajemství, že rodinu plánujeme. Teď to ale není ideální období. Mám pocit, že by to v těchto časech nebylo dobré. Gábina je pod takovým tlakem, že na tyto rodinné záležitosti správná chvíle není,“ prozradil otevřeně Super.cz Petr Koukal.

Pravděpodobně naráží na to, že jeho manželka Gábina nedávno vydala svoji první autobiografii, ve které se velmi otevřeně rozepsala o svém soukromém životě. V knize se fanoušci dočetli pikantnosti, které do té doby nikdo nevěděl. Například, že krásná biatlonistka dlouhá léta bojovala se zákeřnou anorexií a bulimií. A tak není divu, že se média tohoto tématu chopila a více než svými kariérními úspěchy se teď do paměti lidí zapsala právě svojí otevřenou zpovědí ze soukromí.
 

Autor: bin

Diskuze