Velké přiznání

František Soukup: Jezdím nahý v autě i na motorce!

Rychlá jízda, špatné parkování i alkohol za volantem. To vše nám ohrožuje řidičáky. Tentokrát jsme se našich celebrit zeptali nejen na jejich dopravní přestupky...

5 fotek

Co naše známé tváře a pokuty?

Libuška Vojtková, tanečnice
Strašný, můj přítel je ze mě už úplně pološílený, protože mě opravdu chodí pokuty strašně často za rychlou jízdu, já nejsem vůbec schopná dodržovat ty padesátky.

Lukáš Langmajer, herec 
Jsem v tom vcelku úspěšným sběratelem. Naštěstí poslední dobou mě pominula rychlost, takže teď to byla třeba nevylepená dálniční známka.

Iveta Vítová, moderátorka
Za parkování, jednoznačně v modré zóně, Praha, asi každý zná.

Tereza Zimová, modelka
Jo jednou jsem dostala u mě před domem, před svou garáží, že parkuju jedním kolem na zeleni. A to je všechno, já jsem fakt nikdy v životě nedostala pokutu.

František Soukup, hudební skladatel
Většinou mám problém, že jsem obnaženej v autě, za to mám nejvíce pokut a kvůli tomu jsem vlastně přišel o body, takže já jsem teď celej rok jezdil na motorce nahej, protože víš co, autem fízlům neujedeš, ale když máš rychlou mašinu, tak můžeš jezdit nahej v klidu po Praze, takže jsem spokojenej, ujíždím.

Co vy a sex v autě?

Libuška Vojtková, tanečnice
Jé tak to jsem teda nikdy nezkoušela, přísahám bohu, to ještě nemám vyzkoušený, v tom jsem úplnej lajk. Myslím, že to budeme muset asi vyzkoušet s přítelem.

Lukáš Langmajer, herec
Jéžišmarja sex je co teďkon? Jak to vypadá? Auto vím, to je v pohodě, ale na co jste se to ptala v tom autě?

Miroslav Nosek, herec
Tak to už dlouho ne, protože mám doma normálně postel a tydlety věci, to už si ani nevzpomínám, asi to nebylo moc často, myslím, že dvakrát za celej život.

Iveta Vítová, moderátorka
Tak já bych tuhle intimní otázku nechala intimní a nebudu na ni odpovídat.

František Soukup, hudební skladatel
Já jsem si teď koupil kombíka, protože já zásadně provozuju jen sex v autě, já jsem autoerotoman, tzn. že sám sebe v autě vzruším a potom sám se sebou můžu mít sex, ale to se špatně dělá v menším autě, v kupé, cabrioletu nebo sedanu.

Autor: sas

Diskuze