František Janeček a Tereza Mátlová - 4
Zdroj: Profimedia
Už dnes večer!

František Janeček promluvil poprvé otevřeně o nevěře! Jak to bylo doopravdy?

U tohoto páru se roky očekávala svatba, místo toho přišel pravý opak. František Janeček se rozešel se svojí o třicet let mladší partnerkou Terezou Mátlovou. Co za tím bylo?

6 fotek
Ač slovo "nevěrnice" nezní zrovna lichotivě, skvěle vystihuje Terezu Mátlovou. Ta totiž známému producentovi před rokem údajně "zahnula" s jiným a od té doby to prý nebylo ideální.

Do vztahu se ale přimíchaly ještě další problémy ohledně výchovy.... No a tak se jejich jména skloňovala snad ve všech bulvárních plátcích. Jak to bylo ve skutečnosti, reportérka televizního magazínu Prásk! se zeptala toho nejpovolanějšího. Co na to říkáte, Františku Janečku?

Dále se na TV Nova od 21.30 můžete těšit na rozhovor s Vendulou Pizingerovou, která zavzpomínala na slavného hudebního skladatele a svého bývalého manžele Karla Svobodu. Brzo to bude 10 let, co si vzal život.

Nebude chybět ani reportáž s krásnou modelkou a misskou Andreou Verešovou. Slovenská módní ikona často čelí útokům, že se předvádí na horách ve drahých kombinézách, ve skutečnosti toho ale na lyžích moc neumí. Jak to je doopravdy? Vydali jsme se za ní s kamerou přímo na sjezdovku!

Těšte se! Už dnes večer na TV Nova!
 

Autor: red

Diskuze