Heather Whitten - 1
Zdroj: facebook.com
Soud kvůli jediné fotce

Fotografka vyfotila manžela s nemocným synem ve sprše. Teď ji čeká soud!

27. 7. 2017

Je tomu něco málo přes rok, co se na facebooku objevil snímek, na kterém drží otec Thomas v náručí svého nemocného syna, který v roce 2014 prodělal salmonelózu. Snímek byl nafocen ve sprše a otec i syn byli tudíž nazí. To mnohé lidi pobouřilo a žena, která snímek fotila, teď stane před soudem.

5 fotek
Právě to pobouřilo mnohé uživatele facebooku, a to i přesto, že na snímku intimní partie vůbec vidět nejsou. Fotografii pořídila mužova manželka Heather Whitten, která je profesionální fotografkou, a připsala k ní následující komentář.

„Thomas strávil se synem hodiny ve sprše ve snaze snížit jeho horečku a nechat ho se kdykoli vyzvracet a vykonat potřebu, jelikož měl průjem (...) Byl to silný moment pro nás jako rodiče. Já jsem seděla ve sprše s nimi a byla jsem ohromena tou scénou před sebou. Tento muž. Tento manžel, partner a otec. Byl tak trpělivý a tak milující a tak silný s naším malým synem na klíně,“ popsala Heather svůj dojemný zážitek na facebooku.

Mnozí lidé tenkrát proti fotografii zbrojili s tím, že se jedná o sexuální podtext. Facebook snímek nakonec odstranil, ovšem tím to nekončí. Rodiče museli jít na výslech a vypovídat na arizonské policii a sociálce. Jak píše web twentytwowords.com, Heather nyní dokonce stane před soudem! Sociálka totiž označila fotografku za nebezpečnou matku.

Heather nyní čelí obvinění ze zanedbání výchovy a z toho, že dítě vystavila riziku ublížení. Pokud by se toto potvrdilo, Heather by měla zakázáno pracovat s dětmi a nemohla by si v budoucnu ani žádné adoptovat.

Autor: niž

Diskuze