Jennifer Aniston
Zdroj: Twitter
prásk.tv

Fotografie Přátel rozdělila fanoušky. Viděli na displeji kokain?!

Bílý prášek na fotografiích celebrit vždy budí u fanoušků pozornost. Stává se to jak osobnostem v českém rybníčku, tak těm světovým. Tentokrát se mluví o selfiečku, které minulý týden v úterý sdílela na sociální síti herečka Jennifer Anistonová. Věnují se mu světová média, youtubeři, fanoušci ale i hejtři.

Na snímku jsou vidět hlavní hrdinové ze seriálů Přátelé. Fotka získala během chvíle přes 9 milionů lajků a Instagram dokonce hlásil v ten den výpadek. Její popisek zněl jasně a stručně "A teď jsme PŘÁTELÉ i na Instagramu. Ahoj Instagrame!"

Od té doby, co foto spatřilo světlo světa, se strhla lavina názorů, co všechno jde na fotografii krom aktérů ještě vidět. Pro někoho bylo šílenstvím už jen to, že jsou všichni hlavní herci ze seriálu společně na jedné fotce.

Ty pozornější ale šokoval ušpiněný telefon pod hlavou Matthewa Perryho. Na první pohled to totiž vypadá jako posypaný bílým práškem, možná kokainem. On sám v minulosti opakovaně bojoval se závislostmi na alkoholu a drogách.

Lidé polemizují, co jiného by krom drogy mohlo na telefonu být. Evidentně se totiž jedná o domácí párty po letech. Mezi odborníky se mluví o odlesku světla, odrazu nějaké věci a nebo o jiném zašpinění displeye než právě kokainem. Obrázek si udělejte každý sami. 

Seriáloví Přátelé: Jak se změnili po 18 letech?
TEST: Jak dobře znáte nejslavnější seriály?

Autor: spr TN.cz

Diskuze