Daria Gubanová - 1
Zdroj: Instagram
Jako princezna

FOTO: Kráska si už 14 let neostříhala vlasy! Budete koukat, jak teď vypadá

Tak tohle se opravdu jen tak nevidí! Krásná Ruska se kdysi vsadila s kamarádkami, že si nechá dorůst vlasy, aby si je mohla zaplést. Už je to dlouhých 14 let a od té doby si vlasy zatím neostříhala...

12 fotek
Asi každá dívka někdy snila o tom, že si nebude stříhat vlasy a bude je mít dlouhé až na zem. Jenže málokdo má nakonec tu odvahu, trpělivost a i natolik kvalitní vlasy, že to uskuteční. Této krásce se to ale povedlo a je teď hvězdou Instagramu.

Sedmadvacetiletá Ruska Daria Gubanova z města Barnaul si vlasy nestříhala už dlouhých 14 let. Dle jejích slov jí vůbec nevadí, kolik má s vlasy práce a svou dlouhou kštici si náramně užívá. Tenkrát se vsadila s kamarádkami, že si nechá vlasy narůst tak, aby si je mohla zaplést. Jenže se jí to tak zalíbilo, že už si je dosud nikdy neostříhala.

Vlasy krásné Darii nyní dosahují délky přes 1,5 metru a ráda by je měla ještě delší. Chce, aby se dotýkaly jejích prstů u nohou a pak bude zcela spokojená. Kráska má na Instagramu už přes 200 tisíc fanoušků a není divu. Tohle se prostě jen tak nevidí. Podívejte se do galerie!

Autor: niž

Diskuze