Co má Kamila Nývltová s tímto fešným fotbalistou? - 1
Zdroj: Veronika Šimůnková
Byl to její idol

FOTO: Zpěvačka Kamila Nývltová natočila klip s bývalým fotbalistou Markem Jankulovskim

Zpěvačka Kamila Nývltová (29) měla vždy slabost pro krásné muže. A jelikož sama hodně sportuje, nemusela dlouho přemýšlet, koho osloví ke spolupráci.

8 fotek
Kamila nyní natočila zbrusu nový videoklip k nové písni Sedmnáct. Autor hudby není nikdo jiný než její muzikálový kolega a leader skupiny Kabát – Josef Vojtek. Text napsala uznávaná textařka Patricie Fuxová, autorka hitu Boky jako skříň od Ewy Farne. Režie celého klipu se ujal Václav Noid Bárta. 

A jelikož se v dnešní době žádný klip neobejde bez tzv. malé milostné zápletky, I Kamila si do svého klipu vybrala jednoho krasavce. A tím nebyl nikdo jiný, než velmi úspěšný, bývalý fotbalista a momentální sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

“Každý říká, že fotbalisti jsou sportovci bez mozku a že umí jen kopat do míče a nic jiného. Když většina z nich pak skončí s fotbalem, tak buď začnou pít a nebo se dají na hazardní hry…Marek je však člověk, kterého jsem vždy obdivovala a navíc je velmi chytrý a stále charismatický. O tom svědčí i fakt, že momentálně dělá sportovního ředitele Baníku Ostrava. Když jsem ho oslovila prostřednictvím své manažerky, moc jsem nedoufala, že na nabídku účinkování v mém klipu kývnne," říká Kamila. Pro Marka Jakulovského bylo účinkování v jejím klipu životní premiérou.

Klip bude mít premiéru zhruba v polovině března.

Autor: mk

Diskuze