Danielle Lloyd - 1
Zdroj: Profimedia

FOTO: Zpackaná plastická operace znetvořila krásné modelce obě ňadra! Málem zemřela

Modelka Danielle Lloyd (33) je důkazem toho, že plastická operace se pokaždé nepovede a může na kráse spíše ubrat. Její poprsí se totiž kvůli umělým implantátům znetvořilo. Daniell šlo navíc i o život!

5 fotek
Modelka Danielle uchvátila před třinácti lety porotu Miss a stala se vítězkou soutěže krásy. Od té doby se z ní stala druhořadá modelka, která se zviditelňuje pomocí různých druhů reality show. Dva roky byla provdaná za fotbalistu Jamieho O'Hara, s kterým má tři děti.

Pár se rozešel i kvůli modelčině posedlostí plastickými operacemi. Jedna z nich úplně nedopadla podle jejích představ. Daniellina touha po větších ňadrech se jí pěkně vymstila. Prsa byla dlouhou dobu znetvořená a modelce šlo navíc i o život. Umělé implantáty jí totiž jednoho dne doslova explodovaly. Lékaři později zjistili, že na prsou je obrovská krevní sraženina. „Bylo to velmi vážné, málem jsem umřela,“ líčila Danielle v televizním pořadu, který se věnuje celebritám a jejich pokaženým plastikám.

Znetvořená ňadra ukázala na fotografiích. Nutno podotknout, že se opravdu nejedná o pěkný pohled. Nepovedená operace navíc zničila Daniell manželství. „Náš sexuální život byl v koncích. Nechtěla jsem, aby mě manžel viděl nahou,“ uvedla.

V soušasnosti má modelka ňadra spravená. Snad se z toho implántátového průšvihu poučila a pod kudlu plastických chirurgům už znovu nepujde!

Autor: ham

Diskuze