Zorka Hejdová - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Zorka jako selka

FOTO: Zorka Hejdová vyrazila do práce v netradičním outfitu! Kolegové se jí smáli

Krásná moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová (26) je milovnicí módy. A není žádnou novinkou, že muži nejnovějším trendům občas nerozumí. A tak se chudák Zorka stala kvůli svému outfitu terčem posměchu svých kolegů...

6 fotek
Atraktivní moderátorka Snídaně s Novou a Evropy 2 Zorka Hejdová miluje módu a často také své módní úlovky sdílí na Instagramu Módní zápisník Zorky Hejdové. Tento týden například přišla do práce v módním „kroji“.

Její kolegové si z ní ale kvůli outfitu dělali legraci, a dokonce si mysleli, že jde o nějakou rádiovou sázku... „Právě vyšívané symboly na šatech a obecně šaty podobné lidovým krojům jsou módním trendem léta a v zahraničí je to naprosto největší pecka. Ale to pochopitelně kluky od nás z rádia minulo,“ směje se moderátorka Zorka Hejdová.

„Když jsem do rádia přišla v těchto šatech, tak jsem nejdřív slyšela, jestli mám někde schovaný sůl a pepř. Kolega Nasty se mě dokonce ptal, co je to za sázku a jestli to souvisí s nějakou novou rubrikou v rádiu,“ dodává se smíchem sympatická Zorka.

Autor: niž

Diskuze