Jasmin Vlassi
Zdroj: facebook
Šílené

FOTO: Ženu trápí nadprůměrná obří prsa! Neuvěříte, jak velká je měla ve 13 letech. A co teprve teď!

Žena má gigantická ňadra. Kvůli velikosti si s nimi zažívá neustálá trable. Navíc má i zdravotní problémy. Velká je měla už jako malá. Neuvěříte, jakou velikost podprsenky nosila ve 13 letech!

8 fotek
Jasmin Vlassi (20) dala na stránku GoFoundMe výzvu, aby získala potřebné finance k operaci svého poprsí. Její vnady jsou totiž opravdu obřích rozměrů a je jasné, že ne vše je s nimi úplně snadné. Chce si je tedy nechat zmenšit.

Poradkyně pro služby zákazníkům z Stonehouse ve Skotsku pro Daily Record napsala, že si poprvé všimla, že je odlišná už ve škole. Když jí bylo 13 let, měla už totiž velikost DD. Když měli tělocvik, cítila se v rozpacích, pokud měla běhat před kluky. Raději se tomu tedy snažila vyhnout.

Její ňadra stále rostla a rostla. Po posledním měření měla velikost 32K a bojí se, že nyní už jsou zase o něco větší. Masivní prsa jí způsobují spíše více škody, než užitku. I když některým pánům se to možná může líbit. Kvůli prsům Jasmin zažívá také obrovské bolesti a zapříčinily, že trpí vzácnou kostní poruchou.

Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje?
Pomoc, mám velká prsa!


 

Autor: mk

Diskuze