Amy Keller - 1
Zdroj: Profimedia
To snad ne!

FOTO: Ženě se narodila výjimečná dvojčátka. Lidé jí kvůli jejich vzhledu často urážejí!

Trojnásobná matka má dceru a dva syny - dvojčata. Nejsou ale obyčejnými dvojčaty, jsou velmi výjimeční. Matka kvůli jejich vzhledu musí bohužel často čelit nepříjemným otázkám a narážkám.

7 fotek
Amy Keller (36) z Texasu se narodila netradiční dvojčátka. Obě jsou zdravá, ale velmi výjimečná svým vzhledem. Zatímco synek Holden zdědil světlou pleť po mamince a blond vlasy, jeho dvojče Hayden má rysy otce. Jejich tatínkem je Afroameričan s tmavou kůží a vlasy.

Jelikož se na výchově 15měsíčních chlapů nepodílí otec, ale pouze jejich matka, často čelí nepříjemným narážkám cizích lidí, píše Daily Mail. Lidé se jí neustále ptají, zda jsou chlapci sourozenci. Některé otázky, kterým kvůli odlišnému vzhledu chlapců ale čelí, jsou velmi dotěrné a často i urážlivé.

"Někdy nás lidé zastavují a nevnímají, že jsou odlišní. Jiní jsou ohromeni. Někteří mi kladou velmi urážlivé otázky jako například - jestli jsem si jistá, že mají stejného otce. Jak mohu říci, že jsou identičtí? Jsou vážně dvojčata? Ubližuje mi to. Teď to není takový problém, protože jsou malí, ale bojím se toho, až vyrostou a začnou si všímat své odlišnosti," říká Amy. Ta má ještě dceru Laylu (15).

Chlapci mají prý dokonce velmi odlišných charakter. "Hayden je nebojácný. Baví se s každým, kdo ho bude poslouchat. Holden je mámin miláček, je trochu plachý a opatrný. Nevědí o tom, že se jeden od druhého liší. Vím, že přijde čas, kdy si budu muset s Haydenem promluvit. Jednoduše mu vysvětlím, že jsou s Holden bratři a nic ten fakt nikdy nezmění," dodává Amy.

Autor: mk

Diskuze