Sophie Monk - 1
Zdroj: Twitter
To je děs!

FOTO: Žena si objednala na internetu stylové kalhoty. Když jí dorazily, zůstala v šoku!

Nakupování nikdy nebylo snazší, než dnes. Stačí pár kliků na internetu a zboží vám brzy přijde až domů. Je to pohodlné a rychlé. Stačí jen vybrat, zaplatit a už jen čekáte, až vám balíček dorazí. Téhle ženě se to ale moc nevyplatilo.

5 fotek
Co se vážně na internetu nevyplatí nakupovat, jsou šaty. Mnohdy vám můžou špatně sedět, ať už střihově či velikostně. Navíc, každá značka má velikosti očíslované často trochu odlišně. U jedné vám sedí XS a u jiné musíte koupit M. Znáte to... Reklamace je pak složitá. Zboží musíte poslat zpět a znovu zaplatit za poštovné. A ještě horší to je, když objednáváte ze zahraničí.
Občas se také může stát, že vám domů dorazí úplně něco jiného, než jste čekali. Na snímku zboží mnohdy vypadá úplně jinak, než jaká je poté realita. Často je výsledek až směšný. Objednáte si například nádherné šaty a přijde vám něco, s čím můžete leda vytřít podlahu.

Mladá Angličanka Sophie se kvůli své objednávce ocitla v rozpačité situaci. Objednala si extravagantní kalhoty - bílé a široké - nikoliv něco extrémního. Podobné na svém blogu ukázala Meghan Markle. Sophie se na objednávku těšila a ani ve snu jí nenapadlo, co by jí mohlo přijít. Namísto elegantních kalhot jí dorazil obří pytel. Do kalhot si pak vlezla a nafotila se v nich. Když snímek dala na internet, lidé se nad ním pořádně pobavili.

Autor: mk

Diskuze