Karolína Šafránková - 1
Zdroj: TV Nova / Instagram
Minula se povoláním?

FOTO: Z představitelky Lucky Weberové je sexy modelka. Z tohohle by se Matějovi tajil dech!

Mladičká herečka Karolína Šafránková je v současné době v Ulici opět vidět! A to hlavně po boku Matěje Jordána. Jak to ale vypadá, když se z herečky stane modelka? Rozhodně ne špatně!

7 fotek
Karolína Šafránková je v Ulici známá jako Lucka Weberová, která v nejnovějších dílech oblíbeného seriálu randí s Jakubem Štáfkem alias Matějem Jordánem. Herečka se ale v seriálu objevuje už několik let, a tak se vyvíjí nejen seriálová postava, ale i samotná Karolína.

Z puberťačky je tak dneska dospělou ženskou. Karolína navíc viditelně zhubla, a tak není divu, že ji oslovila její kamarádka, aby nafotila kolekci oblečení ve studiu fotografky Petry Jansové, kterou sama kamarádka jménem Lucie Bláhová navrhla. Z herečky z Ulice se tak během okamžiku stala žhavá modelka. Půvabné blondýnce to na smyslném snímku skutečně sluší!

Na snímku je herečka s dalším modelem, který na ni podle všeho může oči nechat. Kdyby tohle viděl matěj Jordán, spadla by mu brada úžasem! Jak se to ale bude mezi ním a Lucií vyvíjet dál, není jasné. Po tom, co ji připravil o panenství, by se měl setsakramentsky snažit, aby nepřišel do kontaktu s přísným tatínkem Weberem... Vývoj vztahu Lucky a Matěje sledujte každý všední den v 18,25 hodin na TV Nova v seriálu Ulice!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VELKÝ KVÍZ: Pamatujete si, kdo s kým chodil, nebo na co zemřel? Otestujte si, jak dobře znáte oblíbené seriály!

VIDEO: Týden nových začátků a velkých zvratů! Co se bude dít v Ulici?

 

Autor: bin

Diskuze