Victoria Brodski
Zdroj: Arkansas State Park
Šťastná to žena

FOTO: Vyrazila do parku na narozeninovou oslavu! Na zemi našla něco, co jí změní na pár let život

Victoria si vyrazila na oslavu jednoho ze svých přátel. Když dorazila, ještě tam nikdo nebyl, a tak se začala procházet. Díky tomu je dnes v místním parku a nejen tam za hvězdu, a navíc se postará o svoji rodinu! Co našla?

3 fotky
Victoria jednoho dne vyrazila na narozeninovou oslavu, kam byla pozvaná. Když šla do místního parku v americkém Arkansasu, nemohlo jí ani ve snu napadnout, na co tam narazí. Když dorazila na místo určení, nikdo tam ještě nebyl. Aby se zabavila, chodila po parku a najednou spatřila na zemi něco, co vypadalo například jako kousíček skla od rozbité lahve od piva.

Samotnou ji ale napadlo, že by to mohl být nějaký vzácný kámen, protože park, ve kterém se nacházela, se oficiálně jménuje Crater od Diamonds State Park. Což napovídá, že by se zde měly nejspíš nacházet podobné vzácné minerály a kameny. Proto maličký kamínek Victoria vzala a schovala si ho do igelitového sáčku. Když bylo po oslavě, zastavila se u východu parku, kde byla výstava různých na tomto místě nalezených vzácných artefaktů. Mezi nimi byl i kámen, který připomínal ten, co nalezla.

Díky tomu zjistila, že to není jen tak nějaký obyčejný kousek - Victoria totiž našla 2,65karátový diamant! Přesná hodnota kamene se určit nedá, ale je jisté, že za něj mladá Američanka dostane minimálně několikdesítek tisíc dolarů.Část peněz pak prý plánuje věnovat rodině... Tak tahle oslava se vážně vyplatila!

Autor: bin

Diskuze