Hana Reinders - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Potatil se

FOTO: Vtipná Hanka Reinders zveřejnila fotku syna Andrýska! Je to celý tatínek, říká

Oblíbená moderátorka Snídaně s Novou Hanka Reinders (35) má doma již měsíčního synka Andrýska. Nyní sdělila fanouškům, že jim ho konečně ukáže. No, podívejte se sami, jakou fotku Hanka zveřejnila!

6 fotek
Hanka Reinders prožívá krásné období. Před měsícem na svět přivedla svého prvního potomka, kterého má s manželem Andrém Reindersem. Dosud synka Andrýska ale neukázala. A jelikož jsou všichni zvědaví, Hanka se rozhodla fanoušky trochu poškádlit. Zveřejnila bizarní fotomontáž, kde miminku přidělala obličej svého manžela.

„Všichni mi říkají, že Andrýsek je celý tatínek André Reinders, takže jsme se rozhodli, že vám malého konečně ukážeme. Je to malý šikulka, je mu teprve měsíc a už sedí, akorát ty vousy nám dělají trošku starost,“ napsala si k fotografii Hanka.

Je vidět, že si krásná moderátorka najde čas i na trošku toho humoru. Tento vtípek se jí povedl na jedničku a fanoušky dost pobavil. „Tak jsem se už dlouho nepobavila... Hani, fakt dobrý fór. Fandím vám,“ napsala k fotografii jedna z fanynek. No, snad brzy Hanka ukáže svého synka doopravdy, co říkáte?

Autor: niž

Diskuze