Conchita Wurst - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Sluší?

FOTO: Vousatá zpěvačka Conchita Wurst šokovala radikální proměnou! Konečně vypadá jako muž

Thomas Neuwirth (29) známý jako zpěvačka Conchita Wurst o sobě dává znovu vědět. A to ve velkém stylu! Kontroverzní hvězda změnila vzhled tak, že by jí nepoznali ani vlastní rodiče.

10 fotek
Když se naposledy psalo o Conchitě Wurst, nebylo to zrovna dvakrát příjemné. Zpěvačka, která je ve skutečnosti muž, vyšla najevo s nemilou pravdou. „Jsem HIV pozitivní už několik let!“ šokovala na sociální síti všechny své příznivce.

Známá hvězda kápla božskou kvůli svému bývalému příteli, který chtěl tuto informaci jako pomstu prodat médiím. A tak ho Conchita předběhla. Od té doby o ní ale příliš slyšet nebylo. Až teď! S novou image HIV pozitivní hvězdy přišla i další změna - ta na pohled patrnější.

Conchita se objevila na veřejnosti a lidé zprvu netušili, o koho jde. Z tmavovlásky s dlouhými vlasy a silným make-upem se stala platinová blondýnka s ofinkou a nevýrazným, možná úplně chybějícím líčením. Pak se ale ukázalo, že je to Conchita a tuto image si paradoxně zvolila právě na akci Life Ball ve Vídni, která podporuje lidi s HIV a AIDS. Jak to ale vypadá, změna je možná jen dočasná. Alespoň podle jejího komentáře na Instagramu. „Bavilo mě být blond,“ okomentovala fotku s novou image. Takže se příznivci této neobvyklé krásky patrně mohou těšit na návrat ke starému, dobrému vzhledu sexy temperamentní tmavovlásky.
 

Autor: bin

Diskuze