Vincent Navrátil - 1
Zdroj: Instagram
Je to srandista

FOTO: Vincent Navrátil alias Tobiáš z Ulice trpí! Prosba o pomoc

Vincent Navrátil (20) známý jako Tobiáš Sláma ze seriálu Ulice to nemá jednoduché. Ve svých dvaceti letech se potýká s problémy, které mu skutečně nikdo nezávidí.

8 fotek
Vincent Navrátil se tu a tam objeví v seriálu Ulice jako milý, leč trochu uzavřený podivínský student Tobiáš Sláma. Jeho postava dosud řešila jediný problém, a to nešťastnou lásku, kterou pociťoval k učitelce Tereze Jordánové (Patricie Solaříková). V osobním životě herce sužují strasti mnohem obsáhlejší.

Herec pocházející ze slavné rodiny se na sociální síti svěřil se svými útrapami. „Dnešek byl delší, než je zdrávo. Jsem unavený... Rozhodl jsem se tudíž, že si lehnu, dám ruce za hlavu a pro jednou se vzdám statusu samostatného muže. Potřebuju někoho, kdo mi udělá večeři, někoho kdo mi na zítra vyžehlí košili, někoho kdo mi zaleje zahradu, někoho kdo za mne vyřeší 1000 mailů, někoho kdo mi řekne neco hezkého, taky někoho kdo mne uloží do postele a řekne mi pohádku. Barák mám komplet uklizený, takže to nepotřebuju. To by asi bylo vše. Pokud se nějaká dobrá duše hlásí, tak jsem si jistý, že za vás v nějakém krásném italském kostelíku nekdo zapálí svíčku.  PS: Pokud si myslíte, že to je vtip, tak se zasmějte a pak mi přijďte dát masáž, protože mám komplet v čudu záda. PS PS: Přivezte jídlo, jsem hladovej!!!
Děkuji vám andělé!“

Na někoho může tento příspěvěk působit poněkud rozpačitě. Kdo ale zná hercův humor, třeba právě díky sociálním sítím, tak ví, že jde především o jeden z mnoha vtipných životních postřehů. Na druhou stranu skutečnost, že se o vás nemá kdo postarat, může být opravdu deprimující. Možná tím chtěl představitel Tobiáše naznačit všem ženám a dívkám, že mají šanci. Pokud je dobře známo, tak herec je momentálně nezadaný a na tu svoji vyvolenou teprve čeká!

Autor: bin

Diskuze