Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Hezké pokoukáníčko

FOTO: Vévodkyně Kate ukázala zadek! Tohle si možná William brzo hýčkat nebude

Kate Middleton (35) se nemá za co stydět! To se ví už dávno. Podívejte se ale, o co možná William přijde! I cizí muži se za jejím pozadím ohlížejí.

7 fotek
Sestry Middletonovy nejspíš podědily dobré geny. Svatba Williama a Kate proslavila Kateinu mladší sestru Pippu (33), respektive její pozadí. V bílých saténových šatch tenkrát vynikly její křivky tak, že div nezastínila celý obřad a všichni si šuškaly hlavně o jejím skvostném pozadí.

Jak to tak vypadá, obdivné pohledy nesklízí na tyto partie pouze Pippa, ale i samotná Kate. Když se na Valentýna ukázala na vojenském letišti v Peterboroughu, měla na sobě uplé tmavé džíny. Sice jí červený kabátek zadek většinu času skrýval, ale když se vévodkyně upravovala, nebo lezla do letadla, bylo toho vidět víc než dost!

Toho si nemohl nevšimnou ani místní zaměstnanec letiště, který hodil na Kateinu chloubu obdivný pohled. Je sice pravda, že by kate mohla trochu přibrat, což je ostatně i vroucné přání samotného Williama, ale stejně je to kus krásné ženské. Nemyslíte?

Autor: bin

Diskuze